LatviešuEnglish


ROZES UN MEŽĢĪNES

Kāzu krāsu izvēle nav viegls uzdevums, jo skaistu salikumu ir TIK daudz! Visu, protams, ietekmē arī gadalaiks un tajā pieejamie ziedi, bet noteicošā loma ir topošo precinieku gaumei.
Šis pāris S&I bija izvēlējušies diezgan neparastu krāsu kombināciju - BRŪNS, ROZĀ, ZILS, - kas pirmajā mirklī var izklausīties diezgan traka, taču patiesībā ir klasika. Tiesa gan, šajā salikumā ir liela nozīmē katras krāsas precīzam tonim, lai panāktu izsmalcinātu noskaņu. Man brūnās, zilās un rozā krāsas kombinācija asociējas ar angļu aristokrātiem, tāpēc vienā no ielūgumu variantiem piedāvāju papīra rožu mežģīnes, kas arī kļuva par noformējuma vadlīniju.
- kāzu ielūgumi
- sveču aplīši
- kāzu šampanieša pudeles noformējums
- pateicības kartiņu drukas makets
Kāzu šampanietis.Papīra mežģīņu ielūgumi ar rozēm.Papīra mežģīņu ielūgumi ar rozēm.Papīra mežģīņu ielūgumi ar rozēm.Papīra mežģīņu ielūgumi ar rozēm.Viens no variantiem kā neparasti pasniegt ielūgumus ir sarīkot tējas ballīti!Papīra mežģīņu ielūgumi ar rozēm.Pirmskāzu tējas ballīte, lai nodotu viesiem ielūgumus.Pirmskāzu tējas ballīte, lai nodotu viesiem ielūgumus.Papīra mežģīņu ielūgumi ar rozēm.Papīra mežģīņu ielūgumi ar rozēm.Papīra mežģīņu ielūgumi ar rozēm.Papīra mežģīņu ielūgumi ar rozēm.Sveču aplīši, lai vaska pilieni neapdedzinātu rokas.Sveču aplīši, lai vaska pilieni neapdedzinātu rokas.Sveču aplīši, lai vaska pilieni neapdedzinātu rokas.