LatviešuEnglish


"Manuprāt dzīvē viss ir māksla. Ko Tu dari. Kā Tu ģērbies. Kā Tu kādu mīli un kā Tu sarunājies. Tavs smaids un Tava personība. Kam Tu tici un visi Tavi sapņi. Kā Tu dzer tēju. Kā Tu dekorē savu māju. Vai ballīti. Tavs iepirkumu saraksts. Ēdiens, ko Tu pagatavo. Tavs rokraksts. Un tas, kā Tu jūties. Dzīve ir māksla."
/Helena Bonham Carter/


Man šķiet, ka jādzīvo ir skaisti un svētki jāsvin vēl skaistāk. Katrai detaļai ir spēja pārvērst vidi un mainīt mūsu sajūtas.
Lai svētku vakariņas, ballītes, kāzas, kristības un jebkuras citas svinības izdotos un atstātu pacilātības sajūtu gan jums pašiem, gan jūsu viesiem, papildus labai mūzikai un gardai maltītei ir jāparūpējas arī par galda un telpas noformējumu gluži tāpat kā ikviens būs parūpējies par savu tērpu.

Mans vaļasprieks ir pasākumu dizains no tematikas izvēles un ielūgumu izgatavošanas līdz pasākuma vietas noformēšanai, sadarbībā ar floristiem, ēdinātājiem un citiem profesionāļiem.
Tiem pāriem, kas jau paši ir parūpējušies par kāzu organizēšanu un noformēšanu, piedāvāju pakalpojumu "kāzu koordinators", lai svinību dienā pārņemtu visus organizatoriskos pienākumus un ļautu bez raizēm izbaudīt svētkus.
Es regulāri sekoju līdzi pasaules tendencēm svinību organizēšanā un noformēšanā, apgūstu jaunas tehnikas un cenšos atrast vislabāko risinājumu jebkurām klienta vēlmēm.