LatviešuEnglish


DĀVANĀ NAUDA

Mūsdienās visbiežāk jaunlaulātie vēlas dāvanā saņemt tieši naudu - viesiem šāds lūgums ļoti atvieglo dāvanas izvēli, taču, kā naudu noformēt, lai nebūtu jādāvina klasiskā aploksnīte?

Ideju var pasmelties ielūguma tekstā, jo norāde par vēlmi saņemt dāvanā naudu mēdz būt ietērpta dažādos epitetos.

Ja lūgts ar dāvanu palīdzēt sakrāt kāzu ceļojumam, tad naudiņu var piestiprināt pie rotaļu kuģīša, lidmašīnas vai autobusa.


Savukārt, ja teikts, ka jaunais pāris vēlas saņemt dāvanā kāpostiņu, tad var apspēlēt kāpostu tēmu gan naudu ieliekot starp īsta kāposta lapām, gan noformējot burciņā kopā ar smalki sagrieztām gaišzaļa papīra strēmelītēm, kas atgādinās skābētos kāpostus, gan arī pašu naudiņu noformējot kā kāpostgalvu, piemēram, uzspraužot ar smalkām adatiņām uz neliela globusa.


Bieži vien naudu piestiprina pie naudas koka zariem vai pie mākslīgi izveidota koka. To var sabērt iekšā balonā vai daudzās kastītēs, kas saliktas viena iekš otras un naudiņa, protams, pašā mazākajā.


Arī skaista krājkasīte ar naudu būtu lieliska alternatīva aploksnei. Savukārt, kastīti naudai var izveidot kā torti, picas šķēli vai mafinu.


Bet arī skaista aploksne vai apsveikums ar kabatiņu nebūt nav peļams dāvanas pasniegšanas veids.


Dāvināt ir prieks, bet skaisti un oriģināli noformētu dāvanu pasniegt ir vēl lielāks prieks gan pašiem, gan arī saņēmējiem.
 
“MGidejas” palīdzēs Jums atrast oriģinālu un atbilstošu dāvanas risinājumu, kā arī to kvalitatīvi noformēs.
 
Lai Jums skaisti svētki un liels dāvināšanas prieks!